[[ImgSrc-search]]
Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


Tsev > Xov xwm > Ntsiab lus
18ch CWDM nrog Ultra Tsis Ncaj Ncees Hauv Xov Tooj
Oct 08, 2018

Arkoptics chaw ua khoom siv CWDM 18ch nrog kab monitor multiplexer, npog tag nrho ntawm ITU wavelength ntawm 1270nm rau 1610nm. Los ntawm kev siv cov khoom lim kev ruaj ntseg 8S0 (piv txwv li 8 hla 0 lim) kom ncav qib qis tsis tuaj yeem 3.5dB Max / 2.8 Typica.

Nyob rau hauv peb 18 lub CWDM multiplexer nrog 1% saib, tus IL ntau ntawm qhov chaw nres nkoj tsawg tshaj 23dB, qhov 1% saib qhov chaw nres nkoj tuaj yeem ua hauj lwm hauv network lossis saib xyuas kev siv hluav taws xob tsis muaj teebmeem txuas ntxiv. Sib piv nrog cov 18CH CWDM multiplexers ntawm 5.0dB tsis tuaj yeem ua txhaum, Arkoptics 18CH CWDM nrog saib Mux Demux modules yuav ncav tsis tau qhov kev txo qis qis los ntawm 3.5dB Max / 2.8 Typical.This yog qhov ua haujlwm zoo kawg nkaus nyob rau hauv high speed WDM access network, tshwj xeeb tshaj yog rau 18ch CWDM kev siv network ntau tshaj ib khub fiber ntau.

18ch CWDM nrog saib, Mux thiab Demux tsim ib qho 1U 19 "rackmount chassis, ntau yam ntawm ITU wavelength ntawm 1270nm rau 1610nm, nrog 20nm increments yog li koj tsis tas yuav hloov lossis leasing ntxiv fibers rau tam sim no WDM network.Our 1U 19 "Chassis yuav muaj qhov chaw nres nkoj ntawm qhov chaw ntiag tug thiab Tx Rx qhia kom yooj yim patching hauv datacenter. Cov neeg siv khoom yuav raug luam tawm nyob rau ntawm lub rooj rau pem hauv ntej thiab zoo li.Thaum lub caij ntawd, peb muaj qhov sib tsoo ntawm lub chassis uas tuaj yeem ua kom yooj yim los nthuav los yog txo qhov tob qhov tob hauv datacenter khoom.

Nta

• Tag nrho ntau ITU wavelength ntawm 1270nm rau 1610nm

• Ultra low attenuation poob 3.5dB Max / 2.8 Hom

• 18ch CWDM nrog saib, 1%, 2%, 3,%, 5% split ratio monitor muaj

• 18ch CWDM Mux thiab Demux modules hauv 1U 19 "chassis

• Txhim khu kev ntseeg 8S0 kom tsis txhob muaj qhov ua kom tsis muaj qhov tsis zoo uas tsis muaj teeb meem

• Los nrog 900um, 2.0mm los yog 3.0mm thaj ua rau thaj chaw

• Ua haujlwm nrog LC, SC, FC, ST thiab lwm hom kev sib txuas sib txuas

• 1U 19 "chassis muaj Tx Rx prints rau yooj yim patching

• Txhawb txoj hlua rau kev txhim kho yooj yim

• Lub tshuab luam ntawv tshwj xeeb luam tawm nyob rau ntawm lub vaj huam sib luag pem hauv ntej

Technical Specification

Yam khoom

Chav tsev

Cov lus qhia

Wavelength ntau

nm

1260 ~ 1620

Channel chaw (ITU los yog ITU + 1)

nm

1270/1290 ... 1610

los yog

1271/1291 ... 1611

Raws li

CH

CWDM 18CH nrog saib 1270nm rau 1610nm

Passband

nm

≥ +/- 6.5

Passband ripple

dB

≤0.5

Channel ntxig (Max)

dB

3.5

Channel ntxig (Txuas)

dB

2.8

Yeem saib xyuas qhov chaw nres nkoj poob

dB

≤ 23

Isolation (nyob ib sab channel)

dB

≥30

Kev rho tawm (tsis yog cov uas nyob ib sab)

dB

≥ 45

Polarization kev poob siab

dB

≤0.2

Polarization hom dispersion

ps

≤0.2

Ncaj Ncees

dB

≥ 50

Rov qab poob

dB

≥ 45

Optical power tuav

mW

≤ 500

Kev kub hauj lwm ntau

° C

-5 txog 70 ° C

Cia kub ntau

° C

-40 rau +85 ° C

Fiber hom


SMF-28e

Txuas Hom


LC, SC, FC, ST, E2000 ......

Pob qhov ntev (L x W x H)

hli

ABS: 120 x 80 x 18; 1U 19 'Chassis