Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


MPO Lub Cev Lub Cev 24 Fiber Sibtham

MPO-Multi-fiber Push On-yog ib hom kev kho qhov muag uas tau ua tus thawj ntau lub tshuab fiber ntau rau high-speed telecom thiab cov ntaub ntawv sib txuas lus. Nws tau raug hloov nyob rau hauv IEC 61754-7 thiab TIA 604-5. Cov connector thiab cabling qhov system ua ntej txhawb telecommunication ...

MPO-Multi-fiber Push On-yog ib hom kev kho qhov muag uas tau ua tus thawj ntau lub tshuab fiber ntau rau high-speed telecom thiab cov ntaub ntawv sib txuas lus. Nws tau raug hloov nyob rau hauv IEC 61754-7 thiab TIA 604-5. Txoj kev sib txuas lus thiab cov cabling no yog thawj zaug uas muaj kev sib txuas lus hauv telecommunication systems tshwj xeeb tshaj yog nyob rau hauv Central thiab ceg chaw ua haujlwm. Tom qab ntawd nws dhau los ua thawj qhov kev sib txuas los siv hauv HPC lossis kev ua haujlwm siab ua haujlwm thiab cov neeg ua lag luam.


MPO pob tw tshuab siv MPO multi fiber txuas connector. Raws li MTR lub tshuab ferrule, lub MPO fiber ntau lub nplhaib sib koom tes muab kom txog li 72 qhov sib txuas ntawm fiber ntau nyob rau hauv ib qho taw tes, txo qhov kev siv lub cev thiab kev ua haujlwm, thaum muab qhov peev xwm ntawm ntau lub tshuab fiber ntau nrog cov ntiv tes txuas rau ib tug cable.


Arkoptics ua ib txoj kab kev sib txuas ntawm high-density MPO multifiber connector khoom, xws li MPO pob tw tshuab, MPO fanout, MPO pigtails thiab connectorized cable. Tsawg poob hom ib hom MPO connectors xa cov kev ua tau zoo thiab kev cia siab rau hauv hnub no tus xav tau kev ceev qaum thiab cov ntaub ntawv tes hauj lwm. Multimode LaserWave® MPO jumpers thiab fanouts yog tsim los txhawb cov kev kub ceev, luv-mus, cov ntaub ntawv siv cov ntaub ntawv.


Arkoptics muab MPO lub cev pob zeb thiab kev sib sau ua ke nrog 8, 12, 24 thiab 48 fibre, MPO / MTP nrog ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000, ib hom thiab ntau hom.


100G QSFP28 MPO-MPO Lub Cev Qhib Cable 20Fiber Ncov Quav B

100G-QSFP28 MTP ™ / MPO Nqa Cov Khoom Sib Ntsib

Polarity B MPO-MPO 24 Pin 20 Fiber rau 24 PIN 20 Fiber

Connector Kawg A MPO

Txuas Txais Kawg MP MPO

Lub Xim

Ib txoj kab

Ib Txoj Haujlwm

B Txoj Haujlwm

B txoj kab

B xim

Xiav

Tsis siv

1

24

Tsis siv

Xiav

Txiv kab ntxwv

Rx 1

2

23

Txiav 1

Txiv kab ntxwv

Ntsuab

Rx 2

3

22

Tx 2

Ntsuab

Brown

Rx 3

4

21

Txiav 3

Brown

Grey

Rx 4

5

20

Txauv 4

Grey

Dawb

Rx 5

6

19

Txiav 5

Dawb

Liab

Rx 6

7

18

Tx 6

Liab

Dub

Rx 7

8

17

Txiav 7

Dub

Yellow

Rx 8

9

16

Txauv 8

Yellow

Ntshav

Rx 9

10

15

Txiav 9

Ntshav

Paj yeeb

Rx 10

11

14

Txauv 10

Paj yeeb

Aqua

Tsis siv

12

13

Tsis siv

Aqua

-Laj

Tsis siv

13

12

Tsis siv

-Laj

-Ntawm

Txiav 1

14

11

Rx 1

-Ntawm

-Qhia

Tx 2

15

10

Rx 2

-Qhia

-Txhuam

Txiav 3

16

9

Rx 3

-Txhuam

-Lawv

Txauv 4

17

8

Rx 4

-Lawv

-Txawm

Txiav 5

18

7

Rx 5

-Txawm

-qhov

Tx 6

19

6

Rx 6

-qhov

-Txhua tus

Txiav 7

20

5

Rx 7

-Txhua tus

-Kev koj

Txauv 8

21

4

Rx 8

-Kev koj

-Purchase

Txiav 9

22

3

Rx 9

-Purchase

-Pink

Txauv 10

23

2

Rx 10

-Pink

-Aqua

Tsis siv

24

1

Tsis siv

-Aqua


100G QSFP28 MPO-MPO Lub Cev Pob Zeb 20Fiber Polarity C

100G-QSFP28 MTP ™ / MPO Nqa Cov Khoom Sib Ntsib

Polarity C MPO-MPO 24 Pin 20 Fiber rau 24 PIN 20 Fiber

Connector Kawg A MPO

Txuas Txais Kawg MP MPO

Lub Xim

Ib txoj kab

Ib Txoj Haujlwm

B Txoj Haujlwm

B txoj kab

B xim

Xiav

Tsis siv

1

13

Tsis siv

Xiav

Txiv kab ntxwv

Rx 1

2

14

Txiav 1

Txiv kab ntxwv

Ntsuab

Rx 2

3

15

Tx 2

Ntsuab

Brown

Rx 3

4

16

Txiav 3

Brown

Grey

Rx 4

5

17

Txauv 4

Grey

Dawb

Rx 5

6

18

Txiav 5

Dawb

Liab

Rx 6

7

19

Tx 6

Liab

Dub

Rx 7

8

20

Txiav 7

Dub

Yellow

Rx 8

9

21

Txauv 8

Yellow

Ntshav

Rx 9

10

22

Txiav 9

Ntshav

Paj yeeb

Rx 10

11

23

Txauv 10

Paj yeeb

Aqua

Tsis siv

12

24

Tsis siv

Aqua

-Laj

Tsis siv

13

1

Tsis siv

-Laj

-Ntawm

Txiav 1

14

2

Rx 1

-Ntawm

-Qhia

Tx 2

15

3

Rx 2

-Qhia

-Txhuam

Txiav 3

16

4

Rx 3

-Txhuam

-Lawv

Txauv 4

17

5

Rx 4

-Lawv

-Txawm

Txiav 5

18

6

Rx 5

-Txawm

-qhov

Tx 6

19

7

Rx 6

-qhov

-Txhua tus

Txiav 7

20

8

Rx 7

-Txhua tus

-Kev koj

Txauv 8

21

9

Rx 8

-Kev koj

-Purchase

Txiav 9

22

10

Rx 9

-Purchase

-Pink

Txauv 10

23

11

Rx 10

-Pink

-Aqua

Tsis siv

24

12

Tsis siv

-Aqua

Nta

• Polarity A, B lossis C
• Npaj txhij rau MPO connectors, qhov kev tsim kho thiab siv tus qauv siv rau 400N thiab 100N / CM
• Kev kuaj tshwj xeeb rau txhua qhov chaw nres nkoj ntawm lub cev pob tw
• Tau yooj yim tshiab rau cov cim ntxiv rau 40G thiab 100G
• 8Fiber, 12Fiber thiab 24Fiber cores, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 thiab OS2 cable, ntev hauv metres
• Sab nraum txheej yuav ua tau OFNR, OFNP thiab LSZH, thiab lwm yam
• OFNR tuaj yeem kuaj dhau ntawm UL-1666 flaming test
• OFNP tuaj yeem mus xeem UL-910 flaming test
• LSZH sib ntsib raws IEC60332-1 thiab IEC60332-3 txuj
• MPO connectors xim:
Qee hom kev ntsuas tsis zoo: Beige
Zov hom ultra tsawg poob: Aqua
Ntaus tib hom kev standard: Gree
Ib hom ultra tsis tshua muaj: daj

Kev kho qhov muag

Wavelength: 1250-1650nm

Wavelength: 850nm, 1300nm

Singlemode 1310 / 1550nm

Multimode 850 / 1300nm

Insertion poob: <0.35db, ntaus="">

Insertion poob: <0.35db, ntaus="">

Ntxhuav: ≤0.32dB / km@1310nm, ≤0.18dB / km@1550nm

Kev Tiv Thaiv: ≤2.3dB / km@85nm, ≤0.6dB / km@1300nm

Rov Qab Los: 55dB

Rov Qab Los: 20dB

Durability (500matings): <△ il=""><>

Durability (500matings): <△ il=""><>

Endface: 8 ° APC

Endface: 0 ° PC

Kev Kub Kev Kub Ntxhov: -10 mus + 60 ℃

Kev Kub Kev Kub Ntxhov: -10 mus + 60 ℃

Cia Chaw Kub: -40 rau + 70 ℃

Cia Chaw Kub: -40 rau + 70 ℃

Axial nro: 100N

Axial nro: 100N


Hot Tags: MPO pob tw tshuab 24 fais fab sib txuas, Tuam Tshoj, lwm tus, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug