Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


MPO 8 Fiber Fanout Cable

MPO breakout cable assemblies feem ntau yog siv los txo tus nqi ntawm qhov kev sib txuas lus ntxiv hauv kev sib txuas lus tsis pub dhau lub sijhawm luv. Lawv muaj peev xwm rov faib ntau lub fibers los ntawm ib qhov chaw rau ntau lub cuab yeej pub rau ib qho kev sib txuas hauv xovtooj los mus tshem tawm yam tseem ceeb rau kev sib tham kim ...

MPO breakout cable assemblies feem ntau yog siv los txo tus nqi ntawm qhov kev sib txuas lus ntxiv hauv kev sib txuas lus tsis pub dhau lub sijhawm luv. Lawv muaj peev xwm rov faib ntau lub fibers los ntawm ib qhov chaw rau ntau lub cuab yeej tso cai rau ib qho kev sib txuas hauv kab ke kom tshem tawm qhov tseem ceeb rau kev sib txuas khoom kim heev thiaj li txo nqi, teeb lub sij hawm thiab qhov tsis yooj yim ntawm cov tes hauj lwm fiber ntau.


Arkoptics muaj ntau txoj kab ntawm high-density MPO multifiber connector cov khoom, xws li MPO lub cev pob zeb hla, MPO breakout / kiv cua-tawm, MPO pigtails thiab connectorized cable. Tsawg poob hom ib hom MPO connectors xa cov kev ua tau zoo thiab kev cia siab rau hauv hnub no tus xav tau kev ceev qaum thiab cov ntaub ntawv tes hauj lwm. Multimode LaserWave® MPO qij thiab cov kiv cua yog tsim los txhawb cov kev pabcuam ceev, luv-luv, cov ntaub ntawv siv cov ntaub ntawv.


Arkoptics muab MPO / MTP breakout sibtham nrog 8, 12, 24 thiab 48 fibre, MPO / MTP tsom rau ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000, Ib hom thiab ntau hom muaj.


MPO Breakout Cable Poj niam mus rau 4x LC UPC Duplex 8 Fibers OS2, Hom B, Cov neeg tseem ceeb, zoo rau 40G QSFP + PLRL4 cov kev sib txuas sib txuas thiab cov chaw sib koom siab high-density


MPO Breakout Cable Poj niam mus rau 4x LC UPC Duplex 8 Fibers OM3, Hom B, Cov neeg tseem ceeb, zoo tagnrho rau 40GBASE-SR4 interconnect tov thiab cov ntsiab lus high-density data center


40G QSFP MPO-8xLC Fiber Cua Txias Cable Polarity A

图片 14.jpg


40G-QSFP MTP ™ / MPO - LC ntxuam tawm

Polarity MPO-LC 12 PIN 8 Fiber rau 8x LC Mini 3.0 Ntxuam tawm

Connector Kawg A MPO

Txuas Hluav Taws Xaus B LC Ntxuam Xyuas Tawm

Lub Xim

Ib txoj kab

Ib Txoj Haujlwm

B Txoj Haujlwm

B txoj kab

B xim

Xiav

Txiav 1

1

1

Rx 1

Xiav

Txiv kab ntxwv

Tx 2

2

2

Rx 2

Txiv kab ntxwv

Ntsuab

Txiav 3

3

3

Rx 3

Ntsuab

Brown

Txauv 4

4

4

Rx 4

Brown

Grey

Tsis Siv

5

5

Tsis Siv

Grey

Dawb

Tsis Siv

6

6

Tsis Siv

Dawb

Liab

Tsis Siv

7

7

Tsis Siv

Liab

Dub

Tsis Siv

8

8

Tsis Siv

Dub

Yellow

Rx 4

9

9

Txauv 4

Yellow

Ntshav

Rx 3

10

10

Txiav 3

Ntshav

Paj yeeb

Rx 2

11

11

Tx 2

Paj yeeb

Aqua

Rx 1

12

12

Txiav 1

Aqua


40G QSFP MPO-8xLC Fiber Cua Txias Cable Polarity B

图片 15.jpg

40G-QSFP MTP ™ / MPO - LC ntxuam tawm

Polarity B MPO-LC 12 PIN 8 Fiber rau 8x LC Mini 3.0 Ntxuam tawm

Connector Kawg A MPO

Txuas Hluav Taws Xaus B LC Ntxuam Xyuas Tawm

Lub Xim

Ib txoj kab

Ib Txoj Haujlwm

B Txoj Haujlwm

B txoj kab

B xim

Xiav

Txiav 1

1

12

Rx 1

Xiav

Txiv kab ntxwv

Tx 2

2

11

Rx 2

Txiv kab ntxwv

Ntsuab

Txiav 3

3

10

Rx 3

Ntsuab

Brown

Txauv 4

4

9

Rx 4

Brown

Grey

Tsis Siv

5

8

Tsis Siv

Grey

Dawb

Tsis Siv

6

7

Tsis Siv

Dawb

Liab

Tsis Siv

7

6

Tsis Siv

Liab

Dub

Tsis Siv

8

5

Tsis Siv

Dub

Yellow

Rx 4

9

4

Txauv 4

Yellow

Ntshav

Rx 3

10

3

Txiav 3

Ntshav

Paj yeeb

Rx 2

11

2

Tx 2

Paj yeeb

Aqua

Rx 1

12

1

Txiav 1

Aqua

Nta

• Polarity A, B lossis C
• Npaj txhij rau MPO / MTP cov khoom sib txuas nrog kev tsim kho thiab siv tus qauv siv rau 400N thiab 100N / CM
• Kev kuaj tshwj xeeb rau txhua qhov chaw nres nkoj ntawm lub cev pob tw
• Tau yooj yim tshiab rau cov cim ntxiv rau 40G thiab 100G
• 8Fiber, 12Fiber thiab 24Fiber cores, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 thiab OS2 cable, ntev hauv metres
• Txaus siab nrog ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000,
• Sab nraum txheej yuav ua tau OFNR, OFNP thiab LSZH, thiab lwm yam
• OFNR tuaj yeem kuaj dhau ntawm UL-1666 flaming test
• OFNP tuaj yeem mus xeem UL-910 flaming test
• LSZH sib ntsib raws IEC60332-1 thiab IEC60332-3 txuj

Optical Performance

Wavelength: 1250-1650nm

Wavelength: 850nm, 1300nm

Singlemode 1310 / 1550nm

Multimode 850 / 1300nm

MPO TSAB: <0.35db, hom=""> LC IL≤0.2dB

Insertion poob: <0.35db, ntaus=""> LC IL≤0.2dB

Ntxhuav: ≤0.32dB / km@1310nm, ≤0.18dB / km@1550nm

Kev Tiv Thaiv: ≤2.3dB / km@85nm, ≤0.6dB / km@1300nm

Rov Qab Los: 55dB

Rov Qab Los: 20dB

Durability (500matings): △ IL <>

Durability (500matings): △ IL <>

Endface: 8 ° APC

Endface: 0 ° PC

Kev Kub Kev Kub Ntxhov: -10 mus + 60 ℃

Kev Kub Kev Kub Ntxhov: -10 mus + 60 ℃

Cia Chaw Kub: -40 rau + 70 ℃

Cia Chaw Kub: -40 rau + 70 ℃

Axial nro: 100N

Axial nro: 100N


Hot Tags: MPO 8 fiber ntau phom cable, Suav teb, lwm tus neeg, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug