Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


MPO 24 Fiber Breakout LGX Cassette

Arkoptics muaj ntau txoj kab ntawm high-density MPO multifiber connector cov khoom, xws li MPO lub cev pob zeb hla, MPO breakout / kiv cua-tawm, MPO pigtails thiab connectorized cable. Tsawg poob hom ib hom MPO connectors xa cov kev ua tau zoo thiab kev cia siab rau hauv hnub no tus xav tau kev ceev ...

Arkoptics muaj ntau txoj kab ntawm high-density MPO multifiber connector cov khoom, xws li MPO lub cev pob zeb hla, MPO breakout / kiv cua-tawm, MPO pigtails thiab connectorized cable. Tsawg poob hom ib hom MPO connectors xa cov kev ua tau zoo thiab kev cia siab rau hauv hnub no tus xav tau kev ceev qaum thiab cov ntaub ntawv tes hauj lwm. Multimode LaserWave® MPO qij thiab cov kiv cua yog tsim los txhawb cov kev pabcuam ceev, luv-luv, cov ntaub ntawv siv cov ntaub ntawv.


Nrog regards MPO / MTP breakout high-density data center infrastructure daws, Arkoptics muab ntau ntawm LGX Cassettes kom haum koj cov yaam num.Rov qab ntsev cov kabmob LGX yog tsim kom tau tshaj rau kev lag luam standard LGX hom uas yuav tau mounted hauv 1U los yog 3U multislot Chassis.They muaj ntau hom, xws li MPO rau 12 x LC thaj tsam breakout, MPO rau 24 x SC thaj ua rau thaj tsam.These MPO LGX Cassette modules muab kev sib kis ntawm MPO mus rau LC lossis SC discrete connectors.


MPO-24xLC (Duplex) thaj ua rau thaj tsam LGX tus cassette module

图片 25.jpg

图片 26.jpg

Nta

• Polarity A, B lossis C
• Npaj txhij rau MPO / MTP cov khoom sib txuas nrog kev tsim kho thiab siv tus qauv siv rau 400N thiab 100N / CM
• Kev kuaj tshwj xeeb rau txhua qhov chaw nres nkoj ntawm lub cev pob tw
• Tau yooj yim tshiab rau cov cim ntxiv rau 40G thiab 100G
• 8Fiber, 12Fiber thiab 24Fiber cores, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 thiab OS2 cable, ntev hauv metres
• Txaus siab nrog ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000,
• Sab nraum txheej yuav ua tau OFNR, OFNP thiab LSZH, thiab lwm yam
• OFNR tuaj yeem kuaj dhau ntawm UL-1666 flaming test
• OFNP tuaj yeem mus xeem UL-910 flaming test
• LSZH sib ntsib raws IEC60332-1 thiab IEC60332-3 txuj

Optical Performance

Wavelength: 1250-1650nm

Wavelength: 850nm, 1300nm

Singlemode 1310 / 1550nm

Multimode 850 / 1300nm

MPO TSAB: <0.35db, hom=""> LC IL≤0.2dB

Insertion poob: <0.35db, ntaus=""> LC IL≤0.2dB

Kev Tiv Thaiv:
≤0.32dB / km@1310nm, ≤0.18dB / km@1550nm

Kev Tiv Thaiv:
≤2.3dB / km@85nm, ≤0.6dB / km@1300nm

Rov Qab Los: 55dB

Rov Qab Los: 20dB

Durability (500matings): △ IL <>

Durability (500matings): △ IL <>

Endface: 8 ° APC

Endface: 0 ° PC

Kev Kub Kev Kub Ntxhov: -10 mus + 60 ℃

Kev Kub Kev Kub Ntxhov: -10 mus + 60 ℃

Cia Chaw Kub: -40 rau + 70 ℃

Cia Chaw Kub: -40 rau + 70 ℃

Axial nro: 100N

Axial nro: 100N


Hot Tags: MPO 24 fiber ntau breakout LGX cassette, Suav teb, lwm tus neeg, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug