Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


MPO rau 96 Fiber Patch Vaj Huam Sib Luag

Arkoptics muaj ntau txoj kab ntawm high-density MPO multifiber connector cov khoom, xws li MPO lub cev pob zeb hla, MPO breakout / kiv cua-tawm, MPO pigtails thiab connectorized cable. Tsawg poob hom ib hom MPO connectors xa cov kev ua tau zoo thiab kev cia siab rau hauv hnub no tus xav tau kev ceev ...

Arkoptics muaj ntau txoj kab ntawm high-density MPO multifiber connector cov khoom, xws li MPO lub cev pob zeb hla, MPO breakout / kiv cua-tawm, MPO pigtails thiab connectorized cable. Tsawg poob hom ib hom MPO connectors xa cov kev ua tau zoo thiab kev cia siab rau hauv hnub no tus xav tau kev ceev qaum thiab cov ntaub ntawv tes hauj lwm. Multimode LaserWave® MPO qij thiab cov kiv cua yog tsim los txhawb cov kev pabcuam ceev, luv-luv, cov ntaub ntawv siv cov ntaub ntawv.


Kev kub ceev cov ntaub ntawv kho chaw nruab ntug, Arkoptics muaj ntau yam ntawm MPO / MTP thaj tsaj hlau kom haum koj cov projects.These fiber ntau lub voj voog yog tsim kom tau tshaj qhov kev lag luam tus qauv rackmount khoom uas muaj peev xwm muab cov kev xaiv ntawm lub sijhawm ua haujlwm ntawm lub cev.


8x MPO-96x LC 1U 19 "Chassis

图片 35.jpg

图片 36.jpg


Hot Tags: MPO rau 96 phaj thaj vaj huam sib luag, Suav teb, lwm tus neeg, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug