Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


SC Fiber Optic Loopback

Fiber optic loopback, kuj paub tias yog cov loopback adapter, loopback cable los fiber ntau optic loopback module, nws yog ib tug ntaus yam khoom kho qhov muag khoom, kuaj qhov kev tshawb fawb, engineering, network diagnostics thiab kev ntsuas.These li feem ntau yog siv rau kev kuaj kev kis ...

Fiber optic loopback, kuj paub tias yog cov loopback adapter, loopback cable los fiber ntau optic loopback module, nws yog ib tug ntaus yam khoom kho qhov muag khoom, kuaj qhov kev tshawb fawb, engineering, network diagnostics thiab kev ntsuas.These li feem ntau yog siv rau kev kuaj kev kis muaj rab peev xwm thiab txais txiaj ntsig ntawm cov cuab yeej network. Optical loopback ntsaws yog qhov tseem ceeb ntawm kev txhim kho hauv cov chaw soj nstuam thiab cov chaw tsim khoom. Ib qho kev kho qhov muag siab siab tau tiav vim yog qhov tseeb ntawm cov hluav taws xob ferrule.

Arkoptics siv ntau hom fiber ntau optic loopback modules ob leeg singlemode thiab multimode.Our optical loopbacks feature nrog cov high hlau thiab cov tsis tau zoo.They yog raws li Telcordia, EIA / TIA thiab IEC cov qauv.

Nta:

• Plug nyob rau hauv hom
• Kev kho qhov muag zoo
• Ua kom ntev ntev thiab rov ua dua
• Cov cuab yeej siv tus kheej qhov kev ntsuas thiab kev tsim vaj tse

SC optical loopback module

图片 44.jpg

Technical Specification

Parameter

Qhov tseem ceeb

Kev khiav haujlwm wavelength

1310nm thiab 1550nm

Rov qab poob

UPC> 50dB / APC> 60dB

Max zog

1W

Kev khiav hauj lwm kub

-40 / ℃ rau + 75 / ℃

Cia txias

-40 / ℃ rau + 85 / ℃

Txheem

IEC-61754-4


Hot Tags: SC fiber ntau optical loopback, Suav teb, lwm tus neeg, manufacturers, muas, pheej yig
Kev nug