Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


Pre-assembled ST Connector

Pre-assembled ST Connector

Optical fiber connectors yog siv los koom koom ua qhov muag fais fab uas yuav tsum tau siv qhov sib txuas / sib txuas. Feem ntau cov khoom siv fiber ntau yog caij nplooj ntoos hlav, ces lub ntsej muag fiber ntau yuav pib ua ke thaum cov sib txuas. Lub kho qhov muag connectors mechanically ob peb thiab ua kom lub qhov cores ntawm ...

Optical fiber connectors yog siv los koom koom ua qhov muag fais fab uas yuav tsum tau siv qhov sib txuas / sib txuas. Feem ntau cov khoom siv fiber ntau yog caij nplooj ntoos hlav, ces lub ntsej muag fiber ntau yuav pib ua ke thaum cov sib txuas. Lub qhov muag sib txuas rau qhov chaw ua haujlwm ntawm ob sab sib npaug ntawm cov fibers kom lub teeb liab thiaj li dhau mus .Tus ntsej muag mus rau lub ntsej muag txuas mus rau qhov ua kom sib txuas tau fiber ntau rau cov tau txais fiber ntau.Cov ua rau iav hu tshem tawm cov teeb meem uas yuav tshwm sim los ntawm ib qho huab cua ntawm cov fibers uas sib txuas.Ua kom cov kev kis tau tus mob thiab kev kho qhov muag tau ruaj khov, qhov yuam kev thiab qhov poob ntawm fiber ntau optic connector yuav tsum ua kom zoo heev.Leej txuas tus neeg poob lub teeb me ntsis vim kev xav los yog misalignment ntawm cov fibers.Measurements ntawm cov tsis yog tam sim no txhais nyob rau hauv IEC tus qauv 61753-1.


ST connector, originated los ntawm AT & T Tswb Laboratories, siv ib tug bayonet twist-lock txuas nrog 2.5mm ferrule, nws tseem hu ua Straight Tip los yog Bayonet fiber optic txuas.Stapter nta txhim khu kev qha thiab ruaj teb installation.Lawv muaj ib qho tseem ceeb uas tiv thaiv kev sib hloov ntawm cov ceramic ferrule, thiab ib tug ntsuas phoo ntiag tug zoo ib yam li BNC lub plhaub.Qhov tib lub cim poob haujlwm yuav tsum tau ua kom zoo raws li ib daim ntawv rau ntawm lub mopping txee ua ntej tso, ces qhov khoob khoob log yuav tsum tau nrog, thawb thiab twisting, txhav tas lub tebchaws uas tswj lub caij nplooj ntoos hlav tuaj yeem sib koom ua ke ntawm cov tub ntxhais kawm theem pib.


Arkoptics ST connectors yog universal nrog 900um, 2.0mm thiab 3.0mm khau looj plab hlaub, cov neeg tuaj yeem tuaj yeem xaiv hom khau raj ntau thiab tsawg dua.Peb muaj ntau qhov khau raj ntawm koj qhov kev xaiv los ntawm 900um, 1.2mm, 1.6mm, 2.0mm mus 3.0mm, avaible nrog sib txawv xim code.ST connectors muaj nyob rau hauv singlemode thiab multimode, lawv nruj me nruj nrog IEC-61754-2 thiab RoHS qauv, dav siv hauv datacom, telecom.


Hot Tags: pre-assembled ST connector, Suav teb, lwm tus neeg, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug