Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


Pre-assembled LC Connector

Pre-assembled LC Connector

Fiber Optic Connector yog cov cuab yeej txuas nrog ob lub xov tooj cua fiber ntau. Nws yog lub ntsej muag rau lub ntsej muag txuas nrog kom ua rau cov kis tau tus kab mob txuas mus rau cov tau txais fiber ntau. Yuav kom paub tseeb tias qhov kev sib kis kab mob thiab kev ua tau zoo, qhov kev poob thiab kev kho qhov muag ...

Fiber Optic Connector yog cov cuab yeej txuas nrog ob lub xov tooj cua fiber ntau. Nws yog lub ntsej muag rau lub ntsej muag txuas nrog kom ua rau cov kis tau tus kab mob txuas mus rau cov tau txais fiber ntau. Yuav kom paub tseeb tias qhov kev sib kis thiab kev ua haujlwm ruaj khov, txoj kev poob thiab kev kho qhov muag ntawm fiber optic connector yuav tsum zoo heev.


LC connector uas tau ntawv tso cai los ntawm Lucent Technologies yog ib daim ntawv me me yam khoom sib txuam uas muaj cov qauv siv rub tawm. Yam loj LC optical connector zoo tagnrho rau daim ntaub ntawv ntau. kaw lus. Lawv siv dav hauv kev sib txuam sib txuas, SFP, SFP + thiab XFP transceiver modules.


Arkoptics pre-assembled LC connectors siv cov hwm 1.25 hli zirconia ferrule, dual latching txhais rau ntawm cov yas vaj tse yuav muab kev yooj yim dua installation. Tseem LC 0.9,2.0 thiab 3.0 LC connectors yog universal, cia li hloov cov khau raj loj koj xav tau.Peb muaj ntau yam ntawm khau raj loj rau koj xaiv los ntawm 900um, 1.2mm, 1.6mm, 2.0mm los 3.0mm, muaj xim txawv xim .Cov LC preassembled connectors yuav ua tau ib qho yooj yim lossis duplex versions, ob leeg singlemode thiab multimode muaj.They yog nruj me nruj nrog IEC-61754-20 thiab RoHs qauv.



Hot Tags: pre-assembled LC connector, Tuam Tshoj, lwm tus neeg, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug