Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


Ua ntej dhos FC Connector

Ua ntej dhos FC Connector

Fiber Optic Connector yog cov cuab yeej txuas nrog ob lub xov tooj cua fiber ntau. Nws yog lub ntsej muag rau lub ntsej muag txuas nrog kom ua rau cov kis tau tus kab mob txuas mus rau cov tau txais fiber ntau. Yuav kom paub tseeb tias qhov kev sib kis kab mob thiab kev ua tau zoo, qhov kev poob thiab kev kho qhov muag ...

Fiber Optic Connector yog cov cuab yeej txuas nrog ob lub xov tooj cua fiber ntau. Nws yog lub ntsej muag rau lub ntsej muag txuas nrog kom ua rau cov kis tau tus kab mob txuas mus rau cov tau txais fiber ntau. Yuav kom paub tseeb tias qhov kev sib kis thiab kev ua haujlwm ruaj khov, txoj kev poob thiab kev kho qhov muag ntawm fiber optic connector yuav tsum zoo heev.


FC connector yog tseem hu ua Field Assembly Connector, lub npe "FC" yog ib qho cim rau Ferrule Connector lossis Fibre Channel.FC connector yog ib qho fiber ntau optic nrog ib lub cev, uas yog tsim los siv rau hauv kev siab deeg.This feem ntau siv nrog singlemode optical fiber ntau thiab polarization tswj optical fiber ntau.FC connectors yog dav siv nyob rau hauv datacom, telecom, ntsuas khoom thiab singlemode lasers.Lawv tau tso rau hauv TIA fiber optic connector intermateability txheem EIA / TIA-604-4.


Arkoptics pre-assembled FC connectors yog muaj nrog 900um, 1.2mm, 1.6mm, 2.0mm thiab 3.0mm boot loj, txawv xim code rau cov qhua tuaj noj cov kev xaiv.Lawv ncaj qha nrog IEC-61754-13 thiab RoHS qauv.


Hot Tags: pre-assembled FC connector, Suav teb, lwm tus neeg, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug