Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


Fiber Optic Patch Cable

  • Singlemode Fiber Optic Poob Qaum

    Singlemode Fiber Optic Poob Qaum

    Fiber optic lub koob ntim qaum yog ib qho fiber optic nres ntawm ob tog nrog connectors uas cia nws ceev thiab txuas nrog CATV, kho qhov muag lossis lwm yam khoom siv sib txuas lus. Singlemode kho qhov muag cable muaj tub ntxhais ntawm 8 mus rau 10...Ntau
  • Multimode Fiber Optic Poob Qaum

    Multimode Fiber Optic Poob Qaum

    Fiber optic lub koob ntim qaum yog ib qho fiber optic nres ntawm ob tog nrog connectors uas cia nws ceev thiab txuas nrog CATV, kho qhov muag lossis lwm yam khoom siv sib txuas lus. Multimode cable muaj ib tug tub ntxhais ntawm 50 los yog 62.5...Ntau
  • Hom Cua Txias (Cable Thaj)

    Hom Cua Txias (Cable Thaj)

    Kev ntsuas lub nplhaib (luv luv rau MCP) yuav tsum tau muaj qhov chaw Gigabit 1000Base-LX thiab 10GBASE-LRM routers thiab cov keyboards yog ntsia mus rau ntau tus kab mob multimode cable.The transceiver modules tso tawm tsuas yog singlemode 1300nm pib tab sis lub...Ntau
Peb paub zoo tias yog ib qho ntawm cov khoom fiber ntau fiber ntau ntawm cov qhabnias thiab cov khoom lag luam hauv Suav teb rau peb cov khoom zoo thiab cov kev pab zoo. Thov koj xav yuav dawb fiber ntau optic ib chav ntawm cov nqi pheej yig ntawm peb lub hoobkas.