Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


ST UPC Ib hom Attenuator

Optical attenuator yog ib qho kev siv twj ywm siv los txo qhov teeb liab lub zog ntawm txoj hlua txuas. Qhov hlau-ion doped fiber ntau tus kws kho mob pub rau kev siab dua cov fibre fiber los yog fiber ntau offsets, uas ua haujlwm los misdirecting es nqus lub teeb liab. Arkoptics ua tag nrho ...

Optical attenuator yog ib qho kev siv twj ywm siv los txo qhov teeb liab lub zog ntawm txoj hlua txuas. Qhov hlau-ion doped fiber ntau tus kws kho mob pub rau kev siab dua cov fibre fiber los yog fiber ntau offsets, uas ua haujlwm los misdirecting es nqus lub teeb liab.

Arkoptics ua tag nrho cov muaj fiber ntau optic attenuator muaj nrog ntau hom sib txuas nrog SC, LC, FC, ST thiab MU, nrog attenuation ntau ntawm 0dB mus rau 30dB hauv 1dB increments.These ruaj attenuator muaj ntsig hom, peb kuj hu lawv txiv neej rau poj niam Tus kws qhia ntawv, nws tso cai rau siv ncaj qha rau qhov kawg ntawm lub patchcord, uas tig tau ncaj qha mus rau ib qho adapter.

ST attenuator muaj peev xwm ua tau zoo nyob rau hauv 1310 & 1550, C thiab L Bands, tuaj yeem nrog 1260nm rau 1620nm tag nro cov bandwidth daim ntawv thov.Ntxiv peb ST singlemode optical attenuator tuaj yeem dhau 1W kev siab zog raug rau ntev lub sijhawm, ua rau lawv zoo - muab tso rau EDFA thiab lwm cov kev siv hluav taws xob ntau dua.Low Polarization Dependent Loss (PDL) thiab lub vev xaib ruaj khov thiab ywj siab yog ua rau lawv zoo rau DWDM, EDFA, DWDM OADM thiab CATV qhov txuas.

Arkoptics ua khoom ST singlemode thiab multimode taag attenuators, peb muaj cov lus nug attenuators ntau ntawm 1dB rau 30dB thiaj li mus caum tus thawj coj ua thawj zaug rau lub network cov neeg khiav dej num thoob ntiaj teb.

7.jpg

8.jpg

Nta

• CorActive attenuating fiber, hlau-ion doped txoj kev
• 0dB rau 30dB kev nqis tes ua
• Max 1W optical input fais fab
• Ob tus ST singlemode thiab ST ntau tus kws qhia ntawv muaj
• Qis PDL thiab qhov tsis tau qis dua
• Kev siv tus cuav: 0-4dB +/- 0.5, 5-30dB +/- 10%

Technical Specification

Parameter

Qhov tseem ceeb

Kev siv txoj kev siv bandwidth (nm)

1260-1620nm

Kev khiav haujlwm wavelength (nm)

SM 1310nm thiab 1550nm los yog MM 850nm

Muaj ntau yam kev poob siab

0dB rau 30dB nrog 1dB increments

Cov neeg tsav tsheb (0dB - 4dB)

+/- 0.5

Hluav Taws Xob (5dB - 30dB)

+/- 10% kev poob haujlwm

Thiaj xav (UPC / APC)

50dB / 60dB

Ncov Qaum Taws Xeeb (Polarization)

≤0.2dB

Max Optical Input Fais Fab

1W

Txheem

Tus kws qhia ntawv ST: IEC1754-2

Ua Raws

Telcordia GR-910-CORE

Kev khiav hauj lwm kub

-40 / ℃ rau + 75 / ℃

Cia txias

-40 / ℃ rau + 85 / ℃


Hot Tags: ST UPC ib hom attenuator, Suav teb, lwm tus neeg, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug