Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


SC APC Fiber Optic Attenuator

Optical fiber openuator txiv neej rau poj niam hom yog siv lub cuab yeej siv tau los txo cov teeb liab ntawm qhov sib txuas ntawm fiber ntau qhov txuas.This hlau-ion doped fiber ntau tau pub rau kev siab dua fiber ntau splice los yog fiber ntau offsets, uas muaj nuj nqis ntawm misdirecting es absorbing lub teeb teeb liab ....

Optical fiber openuator txiv neej rau poj niam hom yog siv lub cuab yeej siv tau los txo cov teeb liab ntawm qhov sib txuas ntawm fiber ntau qhov txuas.This hlau-ion doped fiber ntau tau pub rau kev siab dua fiber ntau splice los yog fiber ntau offsets, uas muaj nuj nqis ntawm misdirecting es absorbing lub teeb teeb liab.

SC APC attenuator nta muaj qhov sib txawv fiber ntau heev uas muaj polished ntawm qhov chaw 8-degree. Lub kaum ntse ntse sab ntawm APC tus kws qhia ntawv ua rau pom lub teeb kom pom ntawm lub kaum sab xis mus rau txoj kev ncaj nraim mus rau sab nraud, yog li APC tus kws lij choj rov qab poob yuav tsum yog -60dB lossis ntau dua.

Arkoptics SC APC fiber optic attenuator muaj peev xwm ua tau zoo ntawm 1310 thiab 1550, C thiab L Bands, tuaj yeem nrog 1260nm rau 1620nm tag nro cov ntaub ntawv bandwidth.These SC APC optical attenuators tuaj yeem dhau 1W kev siab zog raug rau ntev lub sijhawm, ua lawv haum zoo rau EDFA thiab lwm cov kev siv zog-muaj zog.Low Polarization Dependent Loss (PDL) thiab lub vev xaib ruaj khov thiab ywj siab yog ua rau lawv zoo rau DWDM, EDFA, DWDM OADM thiab CATV qhov txuas.

Dope fiber ntau hom SC APC txiv neej-poj niam attenuator yog ntsaws hauv tsim.Nws pub rau siv ncaj qha rau qhov kawg ntawm lub patchcord, uas nyeg tau ntxig ncaj qha mus rau hauv ib qho adapter. Peb yuav npaj tau SC APC thiab SC UPC singlemode attenuators los ntawm 1dB mus rau 30dB thiaj li ntes tau tus thawj coj ceev tshaj rau cov neeg teb xov tooj thoob ntiaj teb.

4.jpg

Nta

• CorActive attenuating fiber, hlau-ion doped txoj kev
• 0dB rau 30dB kev nqis tes ua
• Max 1W optical input fais fab
• Tus kwvtij SC UPC thiab SC APC tus kws lij choj muaj
• Qis PDL thiab qhov tsis tau qis dua
• Kev siv tus cuav: 0-4dB +/- 0.5, 5-30dB +/- 10%

Technical Specification

Parameter

Qhov tseem ceeb

Kev siv txoj kev siv bandwidth (nm)

1260-1620nm

Kev khiav haujlwm wavelength (nm)

SM 1310nm thiab 1550nm los yog MM 850nm

Muaj ntau yam kev poob siab

0dB rau 30dB nrog 1dB increments

Cov neeg tsav tsheb (0dB - 4dB)

+/- 0.5

Hluav Taws Xob (5dB - 30dB)

+/- 10% kev poob haujlwm

Thiaj xav (UPC / APC)

50dB / 60dB

Ncov Qaum Taws Xeeb (Polarization)

≤0.2dB

Max Optical Input Fais Fab

1W

Txheem

SC Tus Ntaus Nqi Kawm APC: IEC61754-4

Ua Raws

Telcordia GR-910-CORE

Kev khiav hauj lwm kub

-40 / ℃ rau + 75 / ℃

Cia txias

-40 / ℃ rau + 85 / ℃


Hot Tags: SC APC fiber optic attenuator, Suav teb, lwm tus neeg, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug