Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


MU UPC Fiber Optic Attenuator

Fiber optic attorney yog ib qho khoom siv uas siv tau los txo qhov teeb liab lub zog ntawm qhov sib txuas ntawm tes txuas. Qhov hlau-ion doped fiber ntau tus kws kho mob pub rau kev siab dua cov fibre fiber los yog fiber ntau offsets, uas ua haujlwm los misdirecting es nqus lub teeb liab. Arkoptics manufacture ...

Fiber optic attorney yog ib qho khoom siv uas siv tau los txo qhov teeb liab lub zog ntawm qhov sib txuas ntawm tes txuas. Qhov hlau-ion doped fiber ntau tus kws kho mob pub rau kev siab dua cov fibre fiber los yog fiber ntau offsets, uas ua haujlwm los misdirecting es nqus lub teeb liab.

Arkoptics siv ua ke singlemode MU attenuators ntau ntawm 1dB rau 30dB nrog 1dB increments.These txiv neej rau cov poj niam attenuators muaj peev ntawm kev ua tau zoo ntawm 1310 & 1550, C thiab L Bands, tau ntsib nrog 1260nm rau 1620nm tag nro range bandwidth daim ntawv thov.Lawv tuaj yeem dhau 1W siab lub hwjchim ci ntsa iab rau lub sijhawm ntev, ua kom haum zoo rau EDFA thiab lwm cov kev siv zog-fais fab.Low Polarization Dependent Loss (PDL) thiab lub vojvoog ruaj khov thiab ywj siab ywj siab ua rau lawv zoo rau cov kev sib txuas ntawm fiber ntau op fiber network.

Peb yuav Tshuag MU singmatode attenuator los ntawm 1dB mus rau 30dB thiaj li ntes tau tus thawj coj ceev tshaj rau cov neeg teb xov tooj thoob ntiaj teb.

9.jpg

10.jpg

Nta

• CorActive attenuating fiber, hlau-ion doped txoj kev
• 1.25mm pull-proof tsim ferrule
• 0dB rau 30dB kev nqis tes ua
• Max 1W optical input fais fab
• Tsim kom muaj kev sib tw
• Qis PDL thiab qhov tsis tau qis dua
• Kev siv tus cuav: 0-4dB +/- 0.5, 5-30dB +/- 10%

Technical Specification

Parameter

Qhov tseem ceeb

Kev siv txoj kev siv bandwidth (nm)

1260-1620nm

Kev khiav haujlwm wavelength (nm)

SM 1310nm thiab 1550nm los yog MM 850nm

Muaj ntau yam kev poob siab

0dB rau 30dB nrog 1dB increments

Cov neeg tsav tsheb (0dB - 4dB)

+/- 0.5

Hluav Taws Xob (5dB - 30dB)

+/- 10% kev poob haujlwm

Thiaj xav (UPC / APC)

50dB / 60dB

Ncov Qaum Taws Xeeb (Polarization)

≤0.2dB

Max Optical Input Fais Fab

1W

Txheem

Tus kws qhia ntawv kawm: IEC 61754-20

Ua Raws

Telcordia GR-910-CORE

Kev khiav hauj lwm kub

-40 / ℃ rau + 75 / ℃

Cia txias

-40 / ℃ rau + 85 / ℃


Hot Tags: MU UPC fiber ntau optician, Suav teb, lwm tus neeg, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug