Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


LC UPC Tus neeg siv

Fiber optic attorney yog ib qho khoom siv uas siv tau los txo qhov teeb liab lub zog ntawm qhov sib txuas ntawm tes txuas. Arkoptics tag nrho txhua hom kev kho qhov muag ceev, nrog attenuation xws li 0dB rau 30dB hauv 1dB increments.These ruaj attenuator muaj ntsaws hom, peb kuj hu lawv txiv neej rau poj niam ...

Fiber optic attorney yog ib qho khoom siv uas siv tau los txo qhov teeb liab lub zog ntawm qhov sib txuas ntawm tes txuas.

Arkoptics siv tag nrho cov hom optical attenuator, nrog attenuation xws li 0dB rau 30dB hauv 1dB increments.These ruaj attenuator muaj ntsaws hom, peb kuj hu lawv txiv neej rau poj niam attenuator, nws tso cai rau siv ncaj qha rau qhov kawg ntawm lub fiber ntau patchcord , uas nyob rau hauv lem yuav ntxig ncaj qha mus rau hauv ib qho kev optical adapter.

Arkoptics taag optical attenuators tuaj yeem max 1W optical input hwjchim, nta precision raug siab thiab ruaj khov tsis muaj polarization kev poob (PDL) .Refined polish ntawm txiv neej thiab poj niam kawg kom paub meej huv lub qhov kawg, qhov no yog ib qho yuav tsum ua kom pom zoo.

LC fiber optic attenuator yog siv CorActive attenuating fiber uas yuav ua tau kom muaj kev ruaj ntseg theem ntawm tus txiv neej.Txoj txiv neej poj niam attenuator nrog txawv dual latch txhais ua nws yooj yim rau ntsaws rau hauv patchcord thiab lwm yam twj paj nruag interface.LC attenuator yog dav siv hauv kev sib txuas lus thiab cov ntaub ntawv network equipments, CATV thiab CWDM DWDM systems.

Arkoptics fiber optic attenuators muaj ntau hom sib txuas nrog SC, LC, FC, ST thiab MU.We yuav npaj LC singlemode attenuators ob leeg UPC thiab APC los ntawm 1dB mus rau 30dB thiaj li ntes tau tus thawj coj ceev tshaj rau cov neeg teb xov tooj thoob ntiaj teb.

1.jpg

Nta

• CorActive ua rau muaj fiber ntau
• 0dB rau 30dB kev nqis tes ua
• LC kho qhov muag nrog ob chav lawb tsev
• Max 1W optical input fais fab
• Ob tus LC UPC thiab LC APC tus kws lij choj muaj
• Qis PDL thiab qhov tsis tau qis dua
• Kev siv tus cuav: 0-4dB +/- 0.5, 5-30dB +/- 10%
• TIA / EIA, IEC, Tecordia thiab RoHS raws txoj cai
• UL94V-0 Kev Ntsuas Tshuaj Tiv Thaiv

Technical Specification

Parameter

Qhov tseem ceeb

Kev siv txoj kev siv bandwidth (nm)

1260-1620nm

Kev khiav haujlwm wavelength (nm)

SM 1310nm thiab 1550nm los yog MM 850nm

Muaj ntau yam kev poob siab

0dB rau 30dB nrog 1dB increments

Cov neeg tsav tsheb (0dB - 4dB)

+/- 0.5

Hluav Taws Xob (5dB - 30dB)

+/- 10% kev poob haujlwm

Thiaj xav (UPC / APC)

50dB / 60dB

Ncov Qaum Taws Xeeb (Polarization)

≤0.2dB

Max Optical Input Fais Fab

1W

Txheem

Tus LC Attendant: IEC61754-20

Ua Raws

Telcordia GR-910-CORE

Kev khiav hauj lwm kub

-40 / ℃ rau + 75 / ℃

Cia txias

-40 / ℃ rau + 85 / ℃


Hot Tags: LC UPC attenuator, Suav teb, lwm tus neeg, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug