Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


FC UPC Optical Fiber Intenuator

Tus kws kho mob ua ke yog siv lub cuab yeej siv los txo cov teeb liab ntawm lub qhov sib txuas ntawm fiber ntau. Qhov kev sib tw ntawm cov hlau-ion doped fiber ntau pub rau kev siab dua fiber ntau splice los yog fiber ntau offsets, uas ua haujlwm ntawm misdirecting es nqus lub teeb liab. Arkoptics FC UPC ...

Tus kws kho mob ua ke yog siv lub cuab yeej siv los txo cov teeb liab ntawm lub qhov sib txuas ntawm fiber ntau. Qhov kev sib tw ntawm cov hlau-ion doped fiber ntau pub rau kev siab dua fiber ntau splice los yog fiber ntau offsets, uas ua haujlwm ntawm misdirecting es nqus lub teeb liab.

Arkoptics FC UPC attenuator muaj peev xwm ua tau ntawm 1310 thiab 1550, C thiab L Bands, tuaj yeem nrog 1260nm rau 1620nm tag nro cov ntaub ntawv bandwidth.These FC optical attenuators tuaj yeem dhau 1W kev siab zog raug rau ntev lub sijhawm, ua rau lawv zoo- haum rau EDFA thiab lwm yam kev siv fais fab. Cov kev sib tw ntawm FC no yog nyob rau hauv hom, nws tso cai rau siv ncaj qha rau qhov kawg ntawm lub patchcord, uas nyeg tau ntxig ncaj qha mus rau hauv ib qho adapter. Tsawg Polarization Dependent Lossis (PDL) thiab kev faib ua kom ruaj khov thiab ywj siab ywj siab ua rau lawv zoo rau DWDM, EDFA, DWDM OADM thiab CATV network txuas

Peb yuav npaj tau ob qho tib si FC APC thiab FC UPC singlemode attenuator ntau ntawm 1dB mus rau 30dB.Shipment ntawm FedEx, DHL, los yog UPS thiaj li ntes tau tus thawj coj ceev tshaj rau cov neeg teb xov tooj thoob ntiaj teb.

5.jpg

Nta

• CorActive attenuating fiber, hlau-ion doped txoj kev
• 0dB rau 30dB kev nqis tes ua
• Max 1W optical input fais fab
• Ob tus FC UPC thiab FC APC tus kws qhia ntawv muaj
• Qis PDL thiab qhov tsis tau qis dua
• Kev siv tus cuav: 0-4dB +/- 0.5, 5-30dB +/- 10%
• GRW-NWT-910, GR-326-CORE raws txoj cai

Technical Specification

Parameter

Qhov tseem ceeb

Kev siv txoj kev siv bandwidth (nm)

1260-1620nm

Kev khiav haujlwm wavelength (nm)

SM 1310nm thiab 1550nm los yog MM 850nm

Muaj ntau yam kev poob siab

0dB rau 30dB nrog 1dB increments

Cov neeg tsav tsheb (0dB - 4dB)

+/- 0.5

Hluav Taws Xob (5dB - 30dB)

+/- 10% kev poob haujlwm

Thiaj xav (UPC / APC)

50dB / 60dB

Ncov Qaum Taws Xeeb (Polarization)

≤0.2dB

Max Optical Input Fais Fab

1W

Txheem

Tus neeg kawm ntawv qib siab: YD / T1272.4-2007

Ua Raws

GRW-NWT-910, GR-326-CORE

Kev khiav hauj lwm kub

-40 / ℃ rau + 75 / ℃

Cia txias

-40 / ℃ rau + 85 / ℃


Hot Tags: FC UPC optical fiber ntau zog, Tuam Tshoj, lwm tus, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug