Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


FC APC Txiv neej rau poj niam Tus Hluas

Plug nyob rau hauv hom FC APC txiv neej rau tus poj niam attenuator yog lub cuab yeej siv tau siv los txo qhov teeb meem ntawm qhov sib txuas ntawm fiber ntau qhov txuas.This hlau-ion doped fiber ntau tau pub rau kev ua tau zoo tshaj fiber ntau splice los yog fiber ntau offsets, uas muaj nuj nqis ntawm misdirecting es absorbing lub teeb liab lub teeb ....

Plug nyob rau hauv hom FC APC txiv neej rau tus poj niam attenuator yog lub cuab yeej siv tau siv los txo qhov teeb meem ntawm qhov sib txuas ntawm fiber ntau qhov txuas.This hlau-ion doped fiber ntau tau pub rau kev ua tau zoo tshaj fiber ntau splice los yog fiber ntau offsets, uas muaj nuj nqis ntawm misdirecting es absorbing lub teeb liab.
Arkoptics ua tag nrho cov hom fiber ntau optic obtis, muaj ntau hom sib txuas nrog SC, LC, FC, ST thiab MU.

FC APC tus neeg txhawb nqa nta muaj fiber ntau qhov ci uas muaj polished ntawm qhov chaw 8-degree. Lub kaum ntse ntse sab ntawm FC APC tus kws qhia ntawv ua rau pom lub teeb kom muaj kev cuam tshuam ntawm lub kaum sab xis mus rau txoj kev ncaj nraim rov qab rau ntawm qhov chaw, yog li FC APC tus kws qhia ntawv yuav poob -60dB lossis ntau dua.

Arkoptics FC APC fiber ntau attenuator muaj peev xim ntawm 1310 thiab 1550, C thiab L Bands, tuaj yeem nrog 1260nm rau 1620nm tag nro bandwidth daim ntawv thov.Ntxawm peb FC APC optical attenuator tuaj yeem dhau 1W kev siab zog raug rau ntev lub sijhawm, ua lawv haum zoo rau EDFA thiab lwm cov kev siv zog-muaj zog.Low Polarization Dependent Loss (PDL) thiab lub vev xaib ruaj khov thiab ywj siab yog ua rau lawv zoo rau DWDM, EDFA, DWDM OADM thiab CATV qhov txuas.

Dope fiber ntau hom APC txiv neej-poj niam uas muaj lub plhaub nrog lub plab hauv kev tso cai rau siv ncaj qha rau qhov kawg ntawm lub patchcord, uas tig tau ncaj qha mus rau hauv ib qho adapter.

Peb yuav Tshaj Tawm FC APC thiab FC UPC singlemode attenuators ntau ntawm 1dB mus rau 30dB thiaj li ntes tau tus thawj coj ceev tshaj rau cov neeg teb xov tooj thoob ntiaj teb.

6.jpg

Nta

• CorActive attenuating fiber, hlau-ion doped txoj kev
• 0dB rau 30dB kev nqis tes ua
• Max 1W optical input fais fab
• Ob tus FC UPC thiab FC APC tus kws qhia ntawv muaj
• Qis PDL thiab qhov tsis tau qis dua
• Kev siv tus cuav: 0-4dB +/- 0.5, 5-30dB +/- 10%

Technical Specification

Parameter

Qhov tseem ceeb

Kev siv txoj kev siv bandwidth (nm)

1260-1620nm

Kev khiav haujlwm wavelength (nm)

SM 1310nm thiab 1550nm los yog MM 850nm

Muaj ntau yam kev poob siab

0dB rau 30dB nrog 1dB increments

Cov neeg tsav tsheb (0dB - 4dB)

+/- 0.5

Hluav Taws Xob (5dB - 30dB)

+/- 10% kev poob haujlwm

Thiaj xav (UPC / APC)

50dB / 60dB

Ncov Qaum Taws Xeeb (Polarization)

≤0.2dB

Max Optical Input Fais Fab

1W

Txheem

Tus neeg kawm ntawv qib siab: YD / T1272.4-2007

Ua Raws

GRW-NWT-910, GR-326-CORE

Kev khiav hauj lwm kub

-40 / ℃ rau + 75 / ℃

Cia txias

-40 / ℃ rau + 85 / ℃


Hot Tags: FC APC txiv neej rau tus poj niam tus kws qhia ntawv, Suav teb, lwm tus neeg, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug