Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


Bulkhead Attenuator

Bulkhead attenuator, tseem hu ua adapter hom chaw kho qhov muag, siv lub wavelength rhiab tsis ntom doped lim mus cuag attenuation ntawm ob connectors. Nws muaj ib tug qauv zoo sib xws ntawm tus Poj Niam-Ntxhais tus qauv fiber ntau. Tsau bulkhead optical attenuator yog yooj yim, ...

Bulkhead attenuator, tseem hu ua adapter hom chaw kho qhov muag, siv lub wavelength rhiab tsis ntom doped lim mus cuag attenuation ntawm ob connectors. Nws muaj ib tug qauv zoo sib xws ntawm tus Poj Niam-Ntxhais tus qauv fiber ntau. Tsau bulkhead optical attenuator yog yooj yim, luv nqi thiab compact. Nws raug pom zoo rau kev siv qhov twg rov poob yog tsis txhawj txog los yog tsis yog qhov kev txo nqi zog.They feature tag nrho cov khoom siv fiber, yooj yim rau nruab, muaj rau lub vaj huam sib luag. Tsau bulkhead hom optical attenuators yog dav siv nyob rau hauv ODF, fiber ntau kis tau tus mob thiab lwm yam.

Arkoptics bulkhead attenuators muaj nyob rau hauv LC, FC, SC thiab ST PC hom ntawv, nrog qhov kawm nce qib ntawm 1dB txog 30dB. Singlemode tuaj yeem nkag rau kev lag luam ntawm 1310nm thiab 1550nm.

Bulkhead attenuator kev txiav txim siab xaiv:

Bulkhead LC attenuator
Bulkhead SC Attenders
Bulkhead FC Attendees
Bulkhead ST tus kws qhia ntawv

Nta

• Tus kws kho mob
• Poj niam rau poj niam flange hom
• 0dB rau 30dB kev nqis tes ua
• Max 1W optical input fais fab
• Qis PDL thiab qhov tsis tau qis dua
• Kev siv tus cuav: 0-4dB +/- 0.5, 5-30dB +/- 10%

Technical Specification

Parameter

Qhov tseem ceeb

Kev siv txoj kev siv bandwidth (nm)

1260-1620nm

Kev khiav haujlwm wavelength (nm)

SM 1310nm thiab 1550nm los yog MM 850nm

Muaj ntau yam kev poob siab

0dB rau 30dB nrog 1dB increments

Cov neeg tsav tsheb (0dB - 4dB)

+/- 0. 5

Hluav Taws Xob (5dB - 30dB)

+/- 10% kev poob haujlwm

Thiaj xav (UPC)

50dB

Ncov Qaum Taws Xeeb (Polarization)

≤0.2dB

Max Optical Input Fais Fab

1W

Ua Raws

Bellcore GR-910-CORE

Kev khiav hauj lwm kub

-40 / ℃ rau + 75 / ℃

Cia txias

-40 / ℃ rau + 85 / ℃


Hot Tags: bulkhead attenuator, Suav teb, lwm tus neeg, manufacturers, muas, pheej yig
Kev nug