Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


8ch DWDM nrog 1310 Mux Demux Module

8ch DWDM nrog 1310 Mux Demux Module

8ch DWDM Mux nrog 1310 wideband, siv lub 1310nm wideband lim uas yuav kis tau 1260nm-1360nm, tab sis muaj kev cuam tshuam 1460nm-1620nm kom tag nrho nrog 8 txawv DWDM wavelength.Compared nrog tus qauv 8CH DWDM Multiplexer, nws yog ib txoj kev siv nyiaj kom txo tau cov zis tawm tam sim no muaj peev xwm los ntawm ...

8ch DWDM Mux nrog 1310 wideband, siv lub 1310nm wideband lim uas yuav kis tau 1260nm-1360nm, tab sis muaj kev cuam tshuam 1460nm-1620nm kom tag nrho nrog 8 txawv DWDM wavelength.Compared nrog tus qauv 8CH DWDM Multiplexer, nws yog ib txoj kev siv nyiaj kom txo tau cov zis tawm tam sim no muaj peev xwm los ntawm kev siv lub 1310 chaw nres nkoj dav mus rau qhov chaw nres nkoj ntawm lwm daim DWDM network.

Arkoptics 8 Channel DWDM multiplexer nrog 1310nm wideband expansion, muaj nyob ntawm ITU channel ntau ntawm C- los sis L-band 186.6 rau 196.1THz nrog 100GHz thiab 200GHz qhov chaw.Customer tau xaiv ib qho 8 channel wavelength ntawm ITU ntau rau 8ch DWDM Mux Demux, ces peb yuav tau nruab Mux thiab Demux module hauv 1U 19 "chassis, piv txwv li, 8ch DWDM CH20 rau CH27 nrog 1310nm.

Peb 1U 19 "Chassis yuav muaj qhov chaw nres nkoj ntawm qhov chaw ntiag tug thiab Tx Rx qhia tau yooj yim rau hauv datacenter.Customer logo tuaj yeem sau rau ntawm lub rooj rau thaj hauv ntej thiab.Thiab qhov ntawd, peb muaj mounting bracket rau ntawm 1U chassis uas yuav ntau yooj yim kom nthuav lossis txo qhov tob qhov tob thaum lub caij txhim kho hauv cov khoom txawb chaw

Nta

• 8ch DWDM Mux Demux nrog 1310Wide band
• 1310W lim kis 1260-1360nm pam vam 1460-1620nm
• UPG / Express 1500-1620nm, Saib qhov chaw nres nkoj yeem
• Los nrog 900um, 2.0mm los yog 3.0mm thaj ua rau thaj chaw
• Ua haujlwm nrog LC, SC, FC, ST thiab lwm hom kev sib txuas sib txuas
• 1U 19 "chassis muaj Tx Rx prints rau yooj yim patching
• Txhawb txoj hlua rau kev txhim kho yooj yim
• Lub tshuab luam ntawv tshwj xeeb luam tawm nyob rau ntawm lub vaj huam sib luag pem hauv ntej

Technical Specification

Yam khoom

Chav tsev

Cov lus qhia

Wavelength ntau

C- lossis L-band ITU channels 186.6 to 196.1 THz

Channel chaw

nm

ITU

Raws li

CH

8CH DWDM nrog 1310 Wideband

Passband

GHz

100GHz≥ +/- 12.5

200 GHz + + - 33

Passband ripple

dB

≤0.5

Channel insertion poob

dB

2.8

2.8

1310 chaw qhwv qhov tsis zoo


2.2

2.2

Isolation (nyob ib sab channel)

dB

≥30

Kev rho tawm (tsis yog cov uas nyob ib sab)

dB

≥ 50

Polarization kev poob siab

dB

≤0.2

Polarization hom dispersion

ps

≤0.2

Ncaj Ncees

dB

≥ 50

Rov qab poob

dB

≥ 45

Optical power tuav

mW

≤ 500

Kev kub hauj lwm ntau

° C

-5 txog 70 ° C

Cia kub ntau

° C

-40 rau +85 ° C

Fiber hom


SMF-28e

Txuas Hom


LC, SC, FC, ST ......

Pob qhov ntev (L x W x H)

hli

ABS: 100 x 80 x 10; 1U 19 "Chassis


Hot Tags: 8ch DWDM nrog 1310 mux demux module, Suav teb, lwm tus neeg, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug