Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


18ch CWDM nrog Saib Mux Demux

18ch CWDM nrog Saib Mux Demux

Arkoptics ua khoom siv 18 channel CWDM multiplexer nrog saib, npog tag nrho ntawm ITU wavelength ntawm 1270nm mus rau 1610nm, nrog 1% saib chaw nres nkoj rau cov lus nug yooj yim uas tsis cuam tshuam rau tam sim no lub network. Los ntawm kev siv cov lim kev ruaj ntseg 8S0 (piv txwv li 8 hla 0 lim) kom ua tiav kev txo qis qis ...

Arkoptics ua khoom siv 18 channel CWDM multiplexer nrog saib, npog tag nrho ntawm ITU wavelength ntawm 1270nm mus rau 1610nm, nrog 1% saib chaw nres nkoj rau cov lus nug yooj yim uas tsis cuam tshuam rau tam sim no lub network. Los ntawm kev siv hom kev lag luam uas muaj kev ruaj ntseg 8S0 (piv txwv li 8 hla 0 lim) kom ncav qib qis tsis tuaj yeem 3.5dB Max / SFP, SFP +) koj siv, nws yuav kis tau mus txog 80KM / 10G thiab 150KM / 1G.

Nyob rau hauv peb 18ch CWDM nrog 1% saib multiplexer, feem ntau IL ntawm qhov chaw nres nkoj saib xyuas tsawg tshaj 23dB, qhov 1% saib xyuas lub nkoj yuav ua hauj lwm raws li kev sib txuas ntawm lub network lossis saib xyuas kev siv hluav taws xob hauv lub network.Thaum ntawd, peb siv lub 8S0 lim (luv luv rau 8 hla 0 lim) kom txo qhov raug poob ntawm txhua qhov chaw nres nkoj CWDM wavelength.Compare nrog rau 18CH CWDM multiplexers ntawm 5.0dB kev poob chaw, peb 18CH CWDM Mux Demux nrog saib tau ncav tsis cuag kev txo qhov tsis tau los ntawm 3.5dB Max / 2.8 Typical.This ib qho kev ua haujlwm zoo kawg nkaus nyob rau hauv high speed WDM access network.

18ch CWDM nrog saib Mux thiab Demux tsim ib qho 1U 19 "rackmount chassis, ntau yam ntawm ITU wavelength ntawm 1270nm rau 1610nm, nrog 20nm increments, koj tsis tas yuav hloov lossis leasing ntxiv fibers rau tam sim no WDM network.Our 1U 19" Chassis yuav muaj qhov chaw nres nkoj hauv qhov chaw ntiag tug thiab Tx Rx qhia kom yooj yim patching hauv datacenter. Cov neeg siv khoom yuav raug luam tawm nyob rau ntawm lub rooj rau pem hauv ntej thiab zoo li.Thaum lub caij ntawd, peb muaj qhov sib tsoo ntawm lub chassis uas tuaj yeem ua kom yooj yim los nthuav los yog txo qhov tob qhov tob hauv datacenter khoom.

Nta

• Tag nrho ntau ITU wavelength ntawm 1270nm rau 1610nm
• 18ch CWDM nrog saib, 1%, 2%, 3,%, 5% split ratio monitor muaj
• 18ch CWDM Mux thiab Demux hauv 1U 19 "chassis
• Ultra low attenuation poob 3.5dB Max / 2.8 Hom
• Txhim khu kev ntseeg 8S0 kom tsis txhob muaj qhov ua kom tsis muaj qhov tsis zoo uas tsis muaj teeb meem
• Los nrog 900um, 2.0mm los yog 3.0mm thaj ua rau thaj chaw
• Ua haujlwm nrog LC, SC, FC, ST thiab lwm hom kev sib txuas sib txuas
• 1U 19 "chassis muaj Tx Rx prints rau yooj yim patching
• Txhawb txoj hlua rau kev txhim kho yooj yim
• Lub tshuab luam ntawv tshwj xeeb luam tawm nyob rau ntawm lub vaj huam sib luag pem hauv ntej

Technical Specification

Yam khoom

Chav tsev

Cov lus qhia

Wavelength ntau

nm

1260 ~ 1620

Channel chaw (ITU los yog ITU + 1)

nm

1270/1290 ... 1610 los sis 1271/1291 ... 1611

Raws li

CH

18CH CWDM nrog saib 1270nm rau 1610nm

Passband

nm

≥ +/- 6.5

Passband ripple

dB

≤0.5

Channel ntxig (Max)

dB

3.5

Channel ntxig (Txuas)

dB

2.8

Yeem saib xyuas qhov chaw nres nkoj poob

dB

≤ 23

Isolation (nyob ib sab channel)

dB

≥30

Kev rho tawm (tsis yog cov uas nyob ib sab)

dB

≥ 45

Polarization kev poob siab

dB

≤0.2

Polarization hom dispersion

ps

≤0.2

Ncaj Ncees

dB

≥ 50

Rov qab poob

dB

≥ 45

Optical power tuav

mW

≤ 500

Kev kub hauj lwm ntau

° C

-5 txog 70 ° C

Cia kub ntau

° C

-40 rau +85 ° C

Fiber hom

SMF-28e

Txuas Hom

LC, SC, FC, ST, E2000 ......

Pob qhov ntev (L x W x H)

hli

ABS: 120 x 80 x 18; 1U 19 'Chassis


Hot Tags: 18ch CWDM nrog saib mux demux, Tuam Tshoj, lwm tus neeg, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug