Tiv tauj peb

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Xovtooj: 86-755-85251801
Txawb: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


18ch CWDM Multiplexer Demultiplexer

18ch CWDM Multiplexer Demultiplexer

18 Channel CWDM Multiplexer Demultiplexer, npog tag nrho ntau ntawm ITU wavelength ntawm 1270nm mus rau 1610nm, nrog rau kev txo qis tsis zoo 3.5dB Max / 2.8 Xws li, tuaj yeem pab txhawb koj cov ntaub ntawv network txuas mus txog 180Gbps.Depending ntawm cov nquag fiber ntau optic zog (10G SFP , SFP +), nws tuaj yeem kis ...

18 Channel CWDM Multiplexer Demultiplexer, npog tag nrho ntau ntawm ITU wavelength ntawm 1270nm mus rau 1610nm, nrog rau kev txo qis tsis zoo 3.5dB Max / 2.8 Xws li, tuaj yeem pab txhawb koj cov ntaub ntawv network txuas mus txog 180Gbps.Depending ntawm cov nquag fiber ntau optic zog (10G SFP , SFP +), nws yuav kis tau mus txog 80KM / 10G thiab 150KM / 1G.

Arkoptics 18CH CWDM Mux Demux passive modules, peb siv ib lub 8S0 lim (luv luv rau 8 hla 0 lim) txo cov channel attenuation poob hauv txhua qhov chaw nres nkoj wavelength.Compare nrog standard 18CH CWDM multiplexers ntawm 5.0dB kev poob chaw, peb 18CH CWDM Mux Demux tau ncav cuag ib qho kev txo qis qis tsis zoo los ntawm 3.5dB Max / 2.8 Typical.This yog qhov kev kawm zoo heev hauv kev kub ceev WDM fiber ntau kis tau zoo.

18CH CWDM Mux thiab Demux module ua ib qho 1U 19 "rackmount chassis, ntau yam ntawm ITU wavelength ntawm 1270nm rau 1610nm, nrog 20nm increments, koj tsis txhob hloov lossis leasing ntxiv fibers rau tam sim no WDM network.Our 1U 19" Chassis yuav muaj tseeb cov chaw nres nkoj channel thiab Tx Rx qhia kom yooj yim patching hauv datacenter. Cov neeg siv khoom yuav raug luam tawm nyob rau ntawm lub rooj rau pem hauv ntej thiab zoo li.Thaum lub caij ntawd, peb muaj qhov sib tsoo ntawm lub chassis uas tuaj yeem ua kom yooj yim los nthuav los yog txo qhov tob qhov tob hauv datacenter khoom.

Nta

• Tag nrho ntau ITU wavelength ntawm 1270nm rau 1610nm
• 18CH CWDM Mux thiab Demux hauv 1U 19 "chassis
• Ultra low attenuation poob 3.5dB Max / 2.8 Hom
• Txhim khu kev ntseeg 8S0 kom tsis txhob muaj qhov ua kom tsis muaj qhov tsis zoo uas tsis muaj teeb meem
• Los nrog 900um, 2.0mm los yog 3.0mm thaj ua rau thaj chaw
• Ua haujlwm nrog LC, SC, FC, ST thiab lwm hom kev sib txuas sib txuas
• 1U 19 "chassis muaj Tx Rx prints rau yooj yim patching
• Txhawb txoj hlua rau kev txhim kho yooj yim
• Lub tshuab luam ntawv tshwj xeeb luam tawm nyob rau ntawm lub vaj huam sib luag pem hauv ntej

Technical Specification

Yam khoom

Chav tsev

Cov lus qhia

Wavelength ntau

nm

1260 ~ 1620

Channel chaw (ITU los yog ITU + 1)

nm

1270/1290 ... 1610 los sis 1271/1291 ... 1611

Raws li

CH

18CH CWDM 1270nm rau 1610nm

Passband

nm

≥ +/- 6.5

Passband ripple

dB

≤0.5

Channel ntxig (Max)

dB

3.5

Channel ntxig (Txuas)

dB

2.8

Isolation (nyob ib sab channel)

dB

≥30

Kev rho tawm (tsis yog cov uas nyob ib sab)

dB

≥ 45

Polarization kev poob siab

dB

≤0.2

Polarization hom dispersion

ps

≤0.2

Ncaj Ncees

dB

≥ 50

Rov qab poob

dB

≥ 45

Optical power tuav

mW

≤ 500

Kev kub hauj lwm ntau

° C

-5 txog 70 ° C

Cia kub ntau

° C

-40 rau +85 ° C

Fiber hom


SMF-28e

Txuas Hom


LC, SC, FC, ST, E2000 ... ...

Pob qhov ntev (L x W x H)

hli

ABS: 120 x 80 x 18; 1U 19 & 'Chassis


Hot Tags: 18ch CWDM multiplexer demultiplexer, Suav teb, lwm tus neeg, manufacturers, yuav, pheej yig
Kev nug